niedziela, 28 lutego 2016

Udany poranek

Czy wy też lubicie miły poranek zjadając pyszne śniadanko i s.pędzając miło czas nawet samemu? Ja wręcz bardzo. Jestem rannym ptaszkiem i właśnie dlatego poranek to po pierwsze najlepszy dla mnie moment dnia a po drugie najważniejszy. Zależy mi, żeby był taki jak zechcę lub zaplanuję bo dzięki temu mam dobry humor na cały dzień. Dzisiaj powiem wam jak wygląda mój udany poranek (podczas szkoły jak również wolnego) oraz dam kilka porad, które mnie pomagają.

środa, 24 lutego 2016

Coś czego dawno nie było

Miałam na dziś dla was post o feriach.  Jednak postanowiłam, że napisze o czymś czego dawno nie było. Może część  z was się zawiedzie bo zamiast dostać kolejny kreatywny i przemyślany post dostanie coś napisanego w chwile na tablecie. Nie myślcie jednak, że się nie staram, ale ponieważ od jakiegoś czasu chodziły  za mną myśli i chęć opowiedzenia co u mnie słychać nie mogłam się powstrzymać.

niedziela, 14 lutego 2016

Jak zmienić życie na 24-godzinny tryb?

Wielu z nas ma często problem ze wczesnym wstawaniem, pracowaniem lub uczeniem się do późna itp. Też z tym zawsze miałam problem, ale zmieniłam swoje życie na "24-godziny" tryb. O co chodzi? Otóż mam na myśli to, że potrafię przez naprawdę długi czas pracować, wstawać wcześniej i przyjmować z pokorą np. zakres na sprawdzian nie narzekając i nie denerwując nauczycieli. Moje oceny wzrosły z prędkością światła. Dlatego też stwierdziłam, że dam wam moje 5 sposób, aby coś takiego wyrobić w swoim życiu.

niedziela, 7 lutego 2016

Rady na nowy rok

Minął pierwszy miesiąc nowego roku.  Na blogach widniały już posty o tym jak wytrwać w postanowieniach noworocznych. Ja jednak przygotowałam dla was kilka porad na nowy rok. Cześć z nich dotyczy właśnie postanowień,  a cześć po prostu codziennego życia. Trochę się pośmiejecie, ponieważ znajdą się również dosyć absurdalne, ale mam nadzieję, że wam pomogą.

poniedziałek, 1 lutego 2016

Właściwy krok

Zainspirowana książką "Bóg nigdy nie mruga" (a właściwie jednym z felietonów) siadam z kubkiem herbaty i piszę do was. Zaczytałam się ostatnio w ww. książkę i powiem wam, że mi się opłaciło. Budzę się rano z uśmiechem i myślę co nowego przyniesie dzień oraz czego się nauczę danego dnia.