czwartek, 28 stycznia 2016

O podejściu do życia

Od zawsze byłam optymistką. Urodziłam się bez płaczu. Nawet kiedy podczas nauki jazdy na rowerze spadłam próbowałam raz kolejny i kolejny. Zawsze byłam tą szaloną, uśmiechniętą i wesołą rudą Asią, której nic nie stało na przeszkodzie do szczęścia. Czy wciąż tak jest? Zdecydowanie!

niedziela, 17 stycznia 2016

Jak wydłużyć dobę?

Nowy rok się zaczął. Dla mnie zawsze był to czas na zregenerowanie się i niewielkie zmiany. Zawsze lubiłam wyznaczać sobie cele na najbliższy rok. Dla niektórych to tylko zmiana cyferek, ale dla mnie... to zawsze była okazja żeby zmienić swoją organizację, o której właśnie dziś wam opowiem.


sobota, 9 stycznia 2016

Urodzinki!

Witajcie! Dzisiaj krótko i na temat. Nie mam dla was przygotowanego specjalnego posta na dziś, ale mam informację. Dzisiaj mija dokładnie dwa lata od napisania pierwszego posta!!!! Urodzinki bloga! Może zastanawia was co zyskałam dzięki blogowaniu?

niedziela, 3 stycznia 2016

Zacieszamy z prezentów

Już po świętach.  Aczkolwiek dopiero teraz pogoda sobie o nas przypomina.  Magia świąt już poszła w zapomnienie. Wszyscy teraz myślą o nowym roku. A jednak ja powrócę jeszcze do świąt i pokażę wam co dostałam i opowiem co dałam.