poniedziałek, 27 lipca 2015

Wszystko z czasem się zmienia.

Nowy design!!! Już od dłuższego czasu myślałam o zmianie designu. Nareszcie znalazłam czas, żeby to zrobić. Powiem wam, że jestem z siebie dumna. Pobawiłam się trochę HTML-em. Najbardziej chyba rzuca się w oczy nowe tło. Jeśli chodzi o tekst pod tytułem bloga dowiecie się więcej na początku sierpnia. Oprócz tła zmieniłam również czcionki. Wszystkie są z Google web fonts.

czwartek, 23 lipca 2015

Sposób na: Egzamin

Zawsze przed ważnymi egzaminami z przedmiotów, które mi nie idą zbyt gładko, bardzo się stresuję. Normalne. Chyba każdy tak ma. Chcemy wyjść jak najlepiej i mieć jak najlepsze wyniki.
Dzisiaj pokażę wam mój sposób na stresy przed egzaminem. Może się już domyśleliście, ale jeśli nie to... jest to nowa seria postów. Co jakiś czas będę właśnie takie posty przygotowywać.

wtorek, 21 lipca 2015

Akcja kreatywne wakacje

Czy zdarzyły Ci się kiedyś wakacje spędzone przed telewizorem/ komputerem lub książką? Przesiedziane bez żadnych "przygód"? Jeśli tak dzisiaj powiem Ci jak to zmienić. Jeśli nie... może moje pomysły również Ciebie zainspirują.

piątek, 10 lipca 2015

Nagrania

Tradycyjnie zacznę od tłumaczenia się. Minął ponad miesiąc od ostatniego posta... jak tak dalej pójdzie to ilość wejść spadnie do minusów - choć to niemożliwe. Ale ostatni miesiąc to był czas nauki i podciągania ocen, więc sami rozumiecie... A teraz kiedy zaczęły się wakacje zajęłam się porządkowaniem pokoju i... naszym dzisiejszym tematem. Faktycznie była to tylko jedna wizyta w studiu, ale długo się przygotowywałam do tego.