Jesienne kolory

Wreszcie mam czas, żeby coś dla was napisać. A to dlatego, że jestem chora. No cóż zdarza się, ale dzięki temu wreszcie poczułam jesień. Kiedy chodzę do szkoły jesień to dla mnie ciągłe deszcze, mróz i liście na ziemi. Ale gdyby się tak zastanowić to te liście dodają uroku sezonu! Mróz daje nam powód do noszenia sweterków, a deszcz i kalosze to super połączenie na jesienne wygłupy na dworze!  Zacznę więc od najlepszego jesiennego połączenia. Zwykle może brakuje nam na to czasu, ale jak tylko się trochę wolnego czasu znajdzie to... polecam!
1. Więc przede wszystkim skoro już jest tak zimno warto mieć jakąś ciepłą kołdrę lub kocyk!

2. Kiedy już mamy koc (lub kołdrę) to warto dla atmosfery zaopatrzyć się w jakąś świeczkę o jesiennych zapach!

3. Trzecią ważną rzeczą jest jakiś wygodny strój (preferuję piżamę haha).

4. Idealne na jesień i zimę przytulne skarpetki! Myślę, że wiecie o czym mówię.

5. Kiedy już mamy wygodne ubrania, ciepły kocyk i świeczkę dla atmosfery czas pomyśleć o przekąskach i napojach. Skoro jesień polecam coś ciepłego do picia. Ja bardzo lubię na ten czas kakao lub gorącą czekoladę, ale polecam również herbatę (moja ulubiona to Sir Edward Tea-Green
Tea with Prickly Pear Juice jej zapach i smak od razu kojarzy mi się z jesienią/zimą) i kawę. A do jedzenia...Jabłka w czekoladzie z posypką na przykład!

6. Okey więc mamy już picie i jedzenie teraz już tylko do znalezienia dobry film!
Oto moja lista 6 filmów idealnych na jesień:
     ♥ Gwiazd naszych wina - film o ludziach chorujących na raka. Dziewczyna poznaje chłopaka na grupie wsparcia, zakochują się w sobie i przeżywają razem przygody (dla osób, które są skłonne do płakania na filmach radzę przygotować chusteczki)

     ♥ Dear John - Komandos John poznaję dziewczynę Savannah. Spędzają razem wspaniałe dwa tygodnie, kiedy on musi wracać na służbę. Przeżywają rok rozłąki. Potem kolejne dwa. Po czasie wszystko się kąplikuje.

     ♥ Forrest Gump - nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto tego nie widział, ale dla niewtajemniczonych... Główny bohater opowiada o swoim życiu. Od dzieciństwa do chwili, w której aktualnie się znajduje.

     ♥ Igrzyska śmierci - Na dreszczyk emocji polecam Igrzyska śmierci. Po wojnie kiedy świat zostaje podzielony na dystrykty (każdy odpowiedzialny o coś innego) co roku na dożynkach z każdego dystryktu są losowane po dwie osoby. Główna bohaterka zgłasza się do wzięcia udziału aby uratować siostrę.

     ♥ Mamma Mia - Na rozchmurzenie sobie jesiennych, deszczowych dni. Myślę, że już wszyscy to widzieli przynajmniej z 1000 razy. Główna bohaterka (Amanda Seyfried) wychodzi za mąż. Zaprasza ojca, którego nigdy nie poznała. Wyczytując z pamiętnika mamy dowiedziała się o trzech. Ale nie wie, który to jej ojciec. Zaprasza wszystkich trzech...

     ♥ Step up: All in - piąta część tanecznego filmu. Była w kinach w te wakacje. The mob ( z czwartej części) oraz Piraci (ze wcześniejszych) biorą udział w konkursie "The Vortex".

Komentarze

Popularne posty