Moje inspiracje

Hey ;-) 
Dzisiaj powiem wam skąd czerpię inspiracje. Przedstawię wam kilka stron, które staram się przeglądać regularnie. Będą to zarówno blogi różnego rodzaju jak również inne strony.
Fiki blog
Specjalnie zaczynam od tego bloga, ponieważ jest to chyba najlepszy blog jaki znam. wchodzę na niego kilka razy dziennie, żeby sprawdzić czy jest już nowy post a jeśli jest to oczywiście czytam. Chyba nie muszę się tutaj rozpisywać bo na pewno już znacie ten blog. A jeśli to musicie go zobaczyć!
We ♥ it
Stronka ze wspaniałymi zdjęciami. Kiedy szukam czegoś konkretnego wpisuję tag i wyszukuję. Wolę jednak przeglądać stronę główną. Dzięki tej stronie znajduję wspaniałe outfity, pomysły na przeróżne zdjęcia itd...
Design your life
Ten blog też już napewno znacie! Alina prowadzi blog lifestylowy. Robi wspaniałe zdjęcia, diy, projektuje wnętrza i wiele wiele innych jeszcze rzeczy. 
Pomysłodawcy
Mnóstwo inspiracji na raz. To właśnie dzięki tej strony nauczyłam się bardzo wiele fryzur. Ale nie tylko to tam znajdziecie. Ogromna ilość diy, każdego rodzaju.
Youtube
Z tej strony korzystam prawie cały czas. Szukam tutaj jedynie konkretnych i potrzebnych dla mnie tutoriali itp.
To jak narazie tyle. Oczywiście nie są to wszystkie strony jakimi się inspiruję, ale te właśnie przeglądam najczęściej.

Uwaga! Już jutro pierwszy post z serii "Wczasy w Bułgarii". A już po powrocie kolejny post o Sztuce dekoracji. Zapraszam!
Również zapraszam na nowo założoną stronę na Facebooku (Klik) oraz Sweet Pink Lovely (Klik)!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty