Sztuka dekoracji #3 - Romantyczne sny

Hejka ;-)
Mam nadzieję, że nie jesteście na mnie źli. Wiem, że to już trzeci z kolei odcinek z tej samej serii. Jednak widzę, że wam się to podoba ;-) Więcej komentarzy i... jak widać wejścia dobijają powoli do dwóch tysięcy ;D
Wyciszający zestaw jasnych delikatnych i ciemnych zmysłowych barw. Układanka powiązanych ze sobą elementów, dzięki którym we wnętrzu panuje prawdziwa harmonia. To wystrój sypialni naprawdę na każdą kieszeń.
W każdym wnętrzu liczy się równowaga. Szczególnie w takim, które służy do odpoczynku. Zestawienie jasnych barw (drzwi) i ciemniejszych odcieni (podłoga) to jak układ jin-jang. Do stworzenia romantycznego stylu w sypialni nie są wcale niezbędne słodkie barwy, fikuśne sprzęty i buduarowe detale. Nastrojowy klimat zbudują równie dobrze proste, eleganckie meble o zgrabnych modernistycznych liniach. Ich ciemnoczekoladowy kolor – powtórzony na zagłówku łóżka oraz nawiązującej do baldachimu dekoracji – pięknie współgra z głębokim bordo. Dzięki tej kombinacji barw sypialnia staje się bardzo intymnym miejscem. Z drugiej strony, mieszanka beżowo-różowych płaszczyzn ścian oraz tkanin rozjaśnia i uspokaja zmysłową atmosferę wnętrza.
Krzysztof Cegielski
Stylista wnętrz
Ciemna listwa przypodłogowa, kontrastowa w stosunku do drzwi, doskonale nawiązuje barwą do koloru drewna sypialnianych mebli. Dzięki temu detalowi wnętrze wygląda na dopracowane do ostatniego szczegółu.

Tu macie dwa rodzaje paneli, które wspaniale pasują do takiej sypialni. Jeśli użyjecie tych jaśniejszych bardziej efektowne będą wtedy drzwi w ciemnym kolorze.


Komentarze

Popularne posty