Sztuka dekoracji #2 - Pałacowa jadalnia

Hejka ;-)
Dzisiaj kolejny post z serii Sztuka dekoracji ;-)
Jeśli choć trochę interesuje was sztuka łączenia stylu klasycznego z elementami współczesnego designu to zapraszam dalej.
Wykwintnie i odrobinę eklektycznie. To nie jest propozycja dla oszczędnych. Współczesne materiały najwyższej jakości pomagają jednak wykreować wnętrze, które przepychem i klasą nawiąże do stylu dworkowych pokoi, wzbogaconych o elementy doskonałego, współczesnego designu.
Kamień dekoracyjny i bogato zdobiony kaflowy piec. Stonowana minimalistyczna podłoga i klasyczne wykończenia: listwy przypodłogowe, dekoracyjne gzymsy. Czy takie połączenia nie będą się ze sobą kłócić?Nie, bo współczesne trendy znakomicie łączą elementy z różnych epok, tworząc z ich mieszanki zupełnie nową wartość- wnętrze na czasie,które robi niesamowite wrażenie! Zestawienie białych elementów wykończenia z wyjątkowo modną beżowoszarą ścianą o aksamitnej fakturze daje stylowy efekt glamour, podkreślony lustrami, żyrandolem z kryształami oraz nowoczesnym transparentnym krzesłem. Białe drzwi z przeszkleniami oraz wysokie białe listwy tworzą wysmakowany klimat na angielską modłę. Przy takich zestawach warto zadbać o łączenie jak najbardziej zbliżonych odcieni bieli. To gwarantuje look z najwyższej półki.
Natalia Osińska
Stylistka wnętrz
Piec kaflowy to element wystroju wnętrza, który poza praktyczną funkcją, wnosi do pomieszczenia klimat ciepłego, starego, tradycyjnego domostwa. Jest więc idealny do jadalni i salonów, w których lubimy przyjmować gości. Pięknie zdobione kafle są wyjątkową dekoracją w dworkowym stylu.

Tak! zgadzam się ze wszystkim co tu jest napisane. Oprócz tego warto jest zwrócić uwagę na jasne podłogi z desek lub paneli z ryflowaniem.

To tyle na dzisiaj ;-)
Mam nadzieję, że się podobało ;-)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty