Sztuka Dekoracji 1# - Nowoczesny relaks

Hejka ;-)
Dzisiaj będzie pierwszy post z serii Sztuka Dekoracji. Nowoczesny relaks o co właściwie chodzi? Jeśli chcecie wiedzieć to czytajcie dalej ;-)
Wysmakowane barwy ziemi. Kamień, drewno i oogień. Wszystko w modernistycznej oprawie. To przepis na przytulny salon z wyższej półki.
Pośród zalewu pomysłów na urządzenie domów jest sprawdzony przepis na superefektowne wnętrze! Wystarczy zastosować w nim naturalne materiały w nowoczesnej odsłonie, uporządkować przestrzeń prostymi, geometrycznymi liniami i brzyłami sprzętów, a całość zwieńczyć imponującymminimalistycznym kominkiem. ZGADZAM SIĘ! Po co kupować jakieś super drogie rzeczy, żeby pomieszczenie wyglądało efektownie? wystarczy kupić coś prostego i w miarę taniego a potem to wszystko ładnie ułożyć. Zapewniam was, że efekt będzie wspaniały.

Rada
Najelegantsze i robiące najlepsze wrażenie są wnętrza o regularnych kształtach. Takie wydają się najbardzie przestrzenne i jasne. Jednak brak odpowiednich proporcji nie musi stać na przeszkodzie reprezentacujnej roli pomieszczenia! Wyłomy w ścianie, ścięte narożniki, krzywizny można wykorzystać jako bazę dla ciekawych rozwiązań i zmienić w atut wnętrza. Umiesczony na ściętym narożniku kominek, duży telewizor lub obraz optycznie wypełniają nieistniejącą przestrzeń i niejako "maskują" brak części pokoju.
Tak! Również można np. uwypuklenia wykorzystać na jakieś ozdoby.

Krzysztof Cegielski
Stylista wnętrz
"Drewno i kamień to zawsze bardzo efektowne połączenie.Styl połączenia zależy bowiem od wyglądu i wykończenia poszczególnych materiałów. Eleganckie drewniane fragmenty zestawione, z wysmakowanym, drobno przyciętym kamieniem wprowadzą do wnętrza powiew ponadczasowego luksusu."
Ciepłe brązowe odcienie drewna podłogi, dekoracyjnych półek i drzwi w zestawieniu z popielatą szarością ścian i grafitem kamienia dekoracyjnego tworzą szlachetną i stylową paletę. 
To tyle na dzisiaj ;-)
Miłego weekendu i papa ;*

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty